Kāda gan nebūtu sieviete, viņa tik un tā paliks par būtni, kuras pasauli pārvalda jūtas un emocijas. Kad sievietei pasniedz ziedu pušķi, viņai ir grūti savaldīt emocijas vai kā viņa necenstos. Bet, pat saņemot ziedus kā kaut ko pašsaprotamu, dabu, diemžēl, ir grūti maldināt. Viņas asinīs paaugstinās oksitocīna līmenis, kurš, savukārt ,izsauc apmierinātības sajūtu, trauksmes samazināšanos un miera sajūtu blakus partnerim. Bet re kur vēl 7.punkti,kāpēc pirmajā tikšanās reizē ir jāpasniedz ziedi!
1.oriģinalitāte.
Jā-jā, jūs nepārklausījāties, tieši oriģinalitāte! Mūslaikos tikai 4 vīrieši no 100 nāk uz tikšanos ar ziediem. Bet ko grib sieviete? Viņa grib īpašu vīrieti. Neesiet par daļu no pelēkās masas, pušķi rokās, un jūs esat īsts Kazanova, sieviešu siržu lauzējs!
2.sajūtu iesildīšana
Nē, neko iesildīt nevajag, ja tikai runa neiet par sievietes sirdi. Ja jūs gribat palielināt savas izredzes uz pirmo randiņu un ieinteresēt meiteni iepriekš, aizsūtiet viņai ziedus ar piegādi uz mājām vai darbu. Tas padarīs jūsu tikšanos vieglāku un jūs parādīsiet meitenei, ka uzskatat viņu par īpašu. Ticiet, viņa to novērtēs!
3. Ziedi padara tevi seksīgu. Jūs domājat, ka ziedi padara meiteni seksīgu? Jūs maldaties! Pēc statistikas, sievietes vairāk uzmanības pievērš vīriešiem, kuri tur rokās ziedus. Ja jūs nepaspējāt noskūties vai līdz šim jūsu ķermenis nav perfekts, nepārdzīvojiet, paņemiet līdzi pušķi un visi jūsu mīnusi izšķīdīs sievietes košo emociju vētrā.
4. Nekādas friend-zonas! Atnākot uz pirmo tikšanos ar ziediem vai aizsūtot tos savai izredzētājai pirms tās, tu uzreiz parādīsi savus nolūkus, bet izdarīts tas būs maksimāli akurāti un neuzbāzīgi. Iedomājies, jūs ejat kopā pa parku vai viņa atgriežās no darba(ja ziedu piegāde bija uz darbu), viņai rokās ziedi , visi garāmgājēji skatās viņai pakaļ, bet viņa pati jūtās kā īsta princese. Un tas viss-pateicoties tev! Šeit diez vai var iet runa par “paliksim draugos”, ar tādiem vīriešiem sievietes grib ko vairāku!
5. Pirmais iespaids
Pēc statistikas, 60% no tā, ko par mums domā cilvēki un kā mēs atspoguļojamies viņu zemapziņā, ir tieši pirmais iespaids, kurš izveidojās pirmajās 30 sekundēs pēc iepazīšanās. Atnākot uz tikšanos ar ziedu pušķi, jūs ievērojami palielināsiet iespēju tikties vēlreiz, un ne tikai, pirmais iespaids ir pirmais, jūs vairāk nevarēsiet viņu izmainīt vai atkārtot. 60% uz uzvaru-piekrītat, ka tas nav maz!
6. Pēcgarša
Pēc tikšanās sieviete atnāks mājās un ieliks ziedus vāzē. No rīta pamostoties vispirms viņa sajutīs ziedu smaržu un viennozīmīgi padomās par jums. Bet domas, kā jūs zinat, ir materiālas. Viņa atcerēsies, kā jūs padarījāt viņas vakaru par īpašu un domās par nākamo tikšanos tikai ar jums!
7. Kur labāk iegādāties ziedus? Nav nepieciešams iet uz veikalu(paldies internetam!). Nav svarīgi, vai tu taisies iet uz pirmo tikšanos un negribi vilties ziedu kvalitātē, tērēt lieku laiku un pārmaksāt, vai vienkārši gribi iepriecināt viņu mājās vai darbā, ieskaties www.flowerdelivery.lv – tur darbojās savas jomas profesionāļi!